Emagame titulní obrázek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro přeskočení prezentace rolujte níže.

O EMAGAME

 

Máma a Ema si rády hrají. Tou mámou je stylistka/módní redaktorka Erika Partyková, která pro svou dceru navrhla stylově čistý dřevěný nábytek pro panenky, jehož výroby se ujal její otec, profesionální truhlář. Pak ale přišel nápad jeho výrobu rozšířit na zakázku v malých sériích. A tak vznikla značka EMAGAME. Celá tato dekorace byla tvořena na základě potřeby malé holčičky, která touží po tom realizovat své fantazie a smyšlené příběhy. Byla navržena s láskou a citem pro celkový interiér a v neposlední řadě i pro samotné panenky. Je neustále ve vývoji, nechává vzniknout dalším nezbytným kouskům k doplnění a zde se fantazii meze nekladou. Součástí základního setu je postýlka, gauč, stůl, židle, konferenční stolek, paraván a šatní skříň. Krásné jsou i textilní doplňky jako polštář, peřinka a věšáčky.

Co umíme navíc

Jelikož je každá holčička jiná, umíme přizpůsobit finální produkt všem požadavkům, a to nejen barevným. Na základě domluvy je možné navrhnout speciální sadu s novým designem ušitým přímo na míru celému interiéru pokojíčku. Holčičky i maminky si takovouto péči přeci zaslouží.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ABOUT EMAGAME

 

Mom and Ema love to play. At that mom is a stylist / fashion editor and designer Erika Partyková that proposed for his daughter clean stylish wooden furniture for dolls, whose production took her father, a professional carpenter. But then came the idea to expand its production to order in small series. All this decoration was created by the need of a little girl who yearns to realize their fantasies and fictional stories. It was designed with love and feeling for the overall interior and also for the actual dolls. It is constantly under development, lets create other necessary pieces to complete and there are no limits to imagination. The basic set is a bed, sofa, table, chair, coffee table, paravent and wardrobe. Beautiful fabric-accessories hangers and bed linen are also available.
 

What we can do also

Because every girl is different, we can adapt to all requirements of the final product of color. On the basic of agreement is possible to design a special set with a new design for the whole interior room. Girls and mothers after all you deserve such treatment.